Mladi članovi Youth for Peace-a u Italiji

Još jedna u nizu mnogobrojnih aktivnosti Youth for Peace se nastavlja. Naši članovi su svoje slobodno vrijeme iskoristili za jedno novo iskustvo.

it6

U periodu od 19. do 21. jula četiri člana Youth for Peace-a i Domenico Basile, naš volonter iz Italije, su bili u posjeti italijanskoj grupi izviđača "Uzzano 1" u Rivoreti. Imali su priliku iskusiti život u prirodi, spavati pod šatorima i podijeliti svoja iskustva sa izviđačima. Naše članove je ugostio Caritas Diocesana di Pescia.

U periodu od 23. do 25. jula 2018. godine članovi Youth for Peace-a su proveli vrijeme u kampu za djecu koji organizuje italijanska asocijacija Montagnardi. Tokom tri dana, razmijenili smo iskustva u organizovanju kampova za djecu u prirodi.Youth for Peacee se zahvaljuje za gostoprimstvo i novo iskustvo koje će biti korisno za dalji rad organizacije Youth for Peace.

it2it3it1it4it5